Spelprogram

Välj spelhall: Alla | Frejahallen | Odenhallen

Markera lag


Datum Tid Grupp Spelplats Hemmalag Bortalag Resultat
15/11 19:00 F16 Grupp 1 Odenhallen Falköpings KIK röd Stenstorps IF Läs mer
15/11 19:20 F16 Grupp 1 Odenhallen Åsarp/Trädet/Redväg Råda BK Läs mer
15/11 19:40 P16 Grupp 1 Odenhallen IFK Falköping FF vit Falköpings FK röd Läs mer
15/11 20:00 P16 Grupp 2 Odenhallen IFK Falköping FF blå Emmaboda kombination Läs mer
15/11 20:20 P16 Grupp 3 Odenhallen Falköpings FK svart Herrljunga SK FK Läs mer
15/11 20:40 F19 Grupp 1 Odenhallen BK Häcken Falköpings KIK Läs mer
15/11 21:00 F19 Grupp 2 Odenhallen Floby IF IK Friscopojkarna Läs mer
15/11 21:20 F19 Grupp 3 Odenhallen Hammarby IF FF Kenty FC Läs mer
15/11 21:40 P19 Grupp 1 Odenhallen Falköping FC II IFK Falköping FF blå Läs mer
15/11 22:00 P19 Grupp 2 Odenhallen Falköpings FC I IFK Mariestad Läs mer
15/11 22:20 P19 Grupp 3 Odenhallen Alingsås IF IFK Falköping FF ora.. Läs mer
15/11 22:40 F16 Grupp 1 Odenhallen Falköpings KIK röd Brämhults IK Läs mer
15/11 23:00 F16 Grupp 1 Odenhallen Falköpings KIK svart Råda BK Läs mer
15/11 23:20 P16 Grupp 1 Odenhallen Varnhems IF IFK Falköping FF vit Läs mer
15/11 23:40 P16 Grupp 2 Odenhallen Emmaboda kombination Laxå IF Läs mer
16/11 00:00 P16 Grupp 3 Odenhallen Tidaholms GIF Falköpings FK svart Läs mer
16/11 00:20 F19 Grupp 1 Odenhallen Falköpings KIK QBIK blå Läs mer
16/11 00:40 F19 Grupp 2 Odenhallen QBIK orange Floby IF Läs mer
16/11 01:00 F19 Grupp 3 Odenhallen Vartofta SK Hammarby IF FF Läs mer
16/11 01:20 F16 Grupp 1 Odenhallen Våmbs IF Falköpings KIK svart Läs mer
16/11 01:40 F16 Grupp 1 Odenhallen Toarpsalliansen Falköpings KIK röd Läs mer
16/11 08:00 P19 Grupp 1 Odenhallen IFK Falköping FF blå IFK Hallsberg Läs mer
16/11 08:20 P19 Grupp 2 Odenhallen IFK Mariestad Tidaholms GIF Läs mer
16/11 08:40 P19 Grupp 3 Odenhallen IFK Falköping FF ora.. IFK Skövde Fotboll Läs mer
16/11 09:00 F16 Grupp 1 Odenhallen Råda BK Våmbs IF Läs mer
16/11 09:20 F16 Grupp 1 Odenhallen Stenstorps IF Åsarp/Trädet/Redväg Läs mer
16/11 09:40 P16 Grupp 1 Odenhallen Lekebergs IF IFK Falköping FF vit Läs mer
16/11 10:00 P16 Grupp 2 Odenhallen Vårgårda IK Floby/Grolanda IF Läs mer
16/11 10:20 P16 Grupp 3 Odenhallen Mariestads BK Falköpings FK svart Läs mer
16/11 10:40 F19 Grupp 1 Odenhallen Falköpings KIK Våmbs IF/Skövde KIK Läs mer
16/11 11:00 F19 Grupp 2 Odenhallen Floby IF Ytterby IS Läs mer
16/11 11:20 F19 Grupp 3 Odenhallen Hammarby IF FF Lekstorps IF Läs mer
16/11 11:40 P19 Grupp 1 Odenhallen IFK Falköping FF blå Herrljunga/Annelund Läs mer
16/11 12:00 P19 Grupp 2 Odenhallen IFK Mariestad Vårgårda IK Läs mer
16/11 12:20 P19 Grupp 3 Odenhallen IFK Falköping FF ora.. Åsarp/Trädet FK Läs mer
16/11 13:00 F16 Grupp 1 Odenhallen Falköpings KIK röd Falköpings KIK svart Läs mer
16/11 13:20 F16 Grupp 1 Odenhallen Brämhults IK Åsarp/Trädet/Redväg Läs mer
16/11 13:40 P16 Grupp 1 Odenhallen Nol IK Falköpings FK röd Läs mer
16/11 14:00 P16 Grupp 2 Odenhallen Floby/Grolanda IF Laxå IF Läs mer
16/11 14:20 P16 Grupp 3 Odenhallen Tidaholms GIF Mariestads BK Läs mer
16/11 14:40 F16 Grupp 1 Odenhallen Brämhults IK Stenstorps IF Läs mer
16/11 15:00 F16 Grupp 1 Odenhallen Åsarp/Trädet/Redväg Frisco/Annelund Läs mer
16/11 15:20 P16 Grupp 1 Odenhallen IFK Falköping FF vit Nol IK Läs mer
16/11 15:40 P16 Grupp 2 Odenhallen IFK Falköping FF blå Vårgårda IK Läs mer
16/11 16:00 P16 Grupp 3 Odenhallen Falköpings FK svart Skara FC Läs mer
16/11 16:40 F19 A Grupp 1 Odenhallen 1:a Grupp 1 1:a Grupp 2
16/11 17:00 F19 A Grupp 2 Odenhallen 1:a Grupp 3 2:a Grupp 1
16/11 17:20 P19 A Grupp 1 Odenhallen 1:a Grupp 1 1:a Grupp 2
16/11 17:40 P19 A Grupp 2 Odenhallen 1:a Grupp 3 2:a Grupp 1
16/11 18:00 F16 Grupp 1 Odenhallen Våmbs IF Falköpings KIK röd Läs mer
16/11 18:20 F16 Grupp 1 Odenhallen Falköpings KIK svart Stenstorps IF Läs mer
16/11 18:40 P16 A Grupp 1 Odenhallen 1:a Grupp 1 1:a Grupp 2
16/11 19:00 P16 A Grupp 2 Odenhallen 1:a Grupp 3 2:a Grupp 1
16/11 19:20 P16 B Grupp 3 Odenhallen 4:a Grupp 1 5:a Grupp 2
16/11 19:40 F19 A Grupp 1 Odenhallen 1:a Grupp 2 2:a Grupp 3
16/11 20:00 F19 A Grupp 2 Odenhallen 2:a Grupp 1 2:a Grupp 2
16/11 20:20 P19 A Grupp 1 Odenhallen 1:a Grupp 2 2:a Grupp 3
16/11 20:40 P19 A Grupp 2 Odenhallen 2:a Grupp 1 2:a Grupp 2
16/11 21:00 F16 Grupp 1 Odenhallen Falköpings KIK svart Brämhults IK Läs mer
16/11 21:20 F16 Grupp 1 Odenhallen Falköpings KIK röd Åsarp/Trädet/Redväg Läs mer
16/11 21:40 P16 A Grupp 1 Odenhallen 1:a Grupp 2 2:a Grupp 3
16/11 22:00 P16 A Grupp 2 Odenhallen 2:a Grupp 1 2:a Grupp 2
16/11 22:40 F19 A Grupp 1 Odenhallen 2:a Grupp 3 1:a Grupp 1
16/11 23:00 F19 A Grupp 2 Odenhallen 2:a Grupp 2 1:a Grupp 3
16/11 23:20 P19 A Grupp 1 Odenhallen 2:a Grupp 3 1:a Grupp 1
16/11 23:40 P19 A Grupp 2 Odenhallen 2:a Grupp 2 1:a Grupp 3
17/11 00:00 F16 Grupp 1 Odenhallen Falköpings KIK svart Åsarp/Trädet/Redväg Läs mer
17/11 00:20 F16 Grupp 1 Odenhallen Frisco/Annelund Falköpings KIK röd Läs mer
17/11 00:40 P16 A Grupp 2 Odenhallen 2:a Grupp 2 1:a Grupp 3
17/11 01:00 P16 B Grupp 3 Odenhallen 3:a Grupp 3 4:a Grupp 1
17/11 06:00 P16 A-Slutspel 1/8 2 Odenhallen 3:a A Grupp 2 2:a B Grupp 2
17/11 06:20 P16 A-Slutspel 1/8 4 Odenhallen 1:a B Grupp 2 1:a B Grupp 3
17/11 06:40 F19 A-Slutspel 1/4 1 Odenhallen 1:a A Grupp 1 1:a B Grupp 1
17/11 07:00 F19 A-Slutspel 1/4 2 Odenhallen 1:a A Grupp 2 1:a B Grupp 2
17/11 07:20 F19 A-Slutspel 1/4 3 Odenhallen 2:a A Grupp 1 3:a A Grupp 2
17/11 07:40 F19 A-Slutspel 1/4 4 Odenhallen 3:a A Grupp 1 2:a A Grupp 2
17/11 08:00 P19 A-Slutspel 1/4 1 Odenhallen 1:a A Grupp 1 1:a B Grupp 1
17/11 08:20 P19 A-Slutspel 1/4 2 Odenhallen 1:a A Grupp 2 1:a B Grupp 2
17/11 09:00 P19 A-Slutspel 1/4 3 Odenhallen 2:a A Grupp 1 3:a A Grupp 2
17/11 09:20 P19 A-Slutspel 1/4 4 Odenhallen 3:a A Grupp 1 2:a A Grupp 2
17/11 09:40 P16 A-Slutspel 1/4 1 Odenhallen 2:a A Grupp 1 Segr. 1/8 1
17/11 10:00 P16 A-Slutspel 1/4 2 Odenhallen 2:a A Grupp 2 Segr. 1/8 2
17/11 10:20 P16 A-Slutspel 1/4 3 Odenhallen 1:a A Grupp 1 Segr. 1/8 3
17/11 10:40 P16 A-Slutspel 1/4 4 Odenhallen 1:a A Grupp 2 Segr. 1/8 4
17/11 11:20 F16 A-Slutspel 1/2 1 Odenhallen 1:a Grupp 1 4:a Grupp 1
17/11 11:40 F16 A-Slutspel 1/2 2 Odenhallen 2:a Grupp 1 3:a Grupp 1
17/11 12:00 P16 A-Slutspel 1/2 1 Odenhallen Segr. 1/4 1 Segr. 1/4 2
17/11 12:20 P16 A-Slutspel 1/2 2 Odenhallen Segr. 1/4 3 Segr. 1/4 4
17/11 12:40 F19 A-Slutspel 1/2 1 Odenhallen Segr. 1/4 1 Segr. 1/4 2
17/11 13:00 F19 A-Slutspel 1/2 2 Odenhallen Segr. 1/4 3 Segr. 1/4 4
17/11 13:20 P19 A-Slutspel 1/2 1 Odenhallen Segr. 1/4 1 Segr. 1/4 2
17/11 13:40 P19 A-Slutspel 1/2 2 Odenhallen Segr. 1/4 3 Segr. 1/4 4
17/11 14:20 F16 A-Slutspel 1/1 1 Odenhallen Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
17/11 14:40 P16 A-Slutspel 1/1 1 Odenhallen Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
17/11 15:00 F19 A-Slutspel 1/1 1 Odenhallen Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
17/11 15:20 P19 A-Slutspel 1/1 1 Odenhallen Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2

Tack till våra sponsorer

Besök gärna GIFFcupenIntersportCOOPMejeriMekaToveksSwedbank
Välkommen till Oden Cup
Oden Cup är inomhusturnering i Futsal som avgörs i mitten av november varje år.
Falköpings KIK och IFK Falköping FF arrangerar cupen tillsammans.
Falköpings KIK IFK Falköping FF
Falköpings KIK IFK Falköping FF
Powered by
JO Admin - Cupsystem