Spelprogram

Välj spelhall: Alla | Frejahallen | Odenhallen

Markera lag


Datum Tid Grupp Spelplats Hemmalag Bortalag Resultat
15/11 19:00 F16 Grupp 1 Frejahallen Våmbs IF Frisco/Annelund Läs mer
15/11 19:20 F16 Grupp 1 Frejahallen Toarpsalliansen Falköpings KIK svart Läs mer
15/11 19:40 P16 Grupp 1 Frejahallen Lekebergs IF Nol IK Läs mer
15/11 20:00 P16 Grupp 2 Frejahallen Laxå IF Vårgårda IK Läs mer
15/11 20:20 P16 Grupp 3 Frejahallen Mariestads BK Skara FC Läs mer
15/11 20:40 F19 Grupp 1 Frejahallen QBIK blå Våmbs IF/Skövde KIK Läs mer
15/11 21:00 F19 Grupp 2 Frejahallen Ytterby IS QBIK orange Läs mer
15/11 21:20 F19 Grupp 3 Frejahallen Lekstorps IF Vartofta SK Läs mer
15/11 21:40 P19 Grupp 1 Frejahallen IFK Hallsberg Herrljunga/Annelund Läs mer
15/11 22:00 P19 Grupp 2 Frejahallen Tidaholms GIF Vårgårda IK Läs mer
15/11 22:20 P19 Grupp 3 Frejahallen IFK Skövde Fotboll Åsarp/Trädet FK Läs mer
15/11 22:40 F16 Grupp 1 Frejahallen Åsarp/Trädet/Redväg Våmbs IF Läs mer
15/11 23:00 F16 Grupp 1 Frejahallen Frisco/Annelund Toarpsalliansen Läs mer
15/11 23:20 P16 Grupp 1 Frejahallen Falköpings FK röd Lekebergs IF Läs mer
15/11 23:40 P16 Grupp 2 Frejahallen Floby/Grolanda IF IFK Falköping FF blå Läs mer
16/11 00:00 P16 Grupp 3 Frejahallen Herrljunga SK FK Mariestads BK Läs mer
16/11 00:20 F19 Grupp 1 Frejahallen Våmbs IF/Skövde KIK BK Häcken Läs mer
16/11 00:40 F19 Grupp 2 Frejahallen IK Friscopojkarna Ytterby IS Läs mer
16/11 01:00 F19 Grupp 3 Frejahallen Kenty FC Lekstorps IF Läs mer
16/11 01:20 F16 Grupp 1 Frejahallen Råda BK Stenstorps IF Läs mer
16/11 01:40 F16 Grupp 1 Frejahallen Brämhults IK Frisco/Annelund Läs mer
16/11 08:00 P19 Grupp 1 Frejahallen Herrljunga/Annelund Falköping FC II Läs mer
16/11 08:20 P19 Grupp 2 Frejahallen Vårgårda IK Falköpings FC I Läs mer
16/11 08:40 P19 Grupp 3 Frejahallen Åsarp/Trädet FK Alingsås IF Läs mer
16/11 09:00 F16 Grupp 1 Frejahallen Toarpsalliansen Brämhults IK Läs mer
16/11 09:20 F16 Grupp 1 Frejahallen Frisco/Annelund Falköpings KIK svart Läs mer
16/11 09:40 P16 Grupp 1 Frejahallen Nol IK Varnhems IF Läs mer
16/11 10:00 P16 Grupp 2 Frejahallen Laxå IF IFK Falköping FF blå Läs mer
16/11 10:20 P16 Grupp 3 Frejahallen Skara FC Tidaholms GIF Läs mer
16/11 10:40 F19 Grupp 1 Frejahallen BK Häcken QBIK blå Läs mer
16/11 11:00 F19 Grupp 2 Frejahallen IK Friscopojkarna QBIK orange Läs mer
16/11 11:20 F19 Grupp 3 Frejahallen Kenty FC Vartofta SK Läs mer
16/11 11:40 P19 Grupp 1 Frejahallen Falköping FC II IFK Hallsberg Läs mer
16/11 12:00 P19 Grupp 2 Frejahallen Falköpings FC I Tidaholms GIF Läs mer
16/11 12:20 P19 Grupp 3 Frejahallen Alingsås IF IFK Skövde Fotboll Läs mer
16/11 13:00 F16 Grupp 1 Frejahallen Toarpsalliansen Råda BK Läs mer
16/11 13:20 F16 Grupp 1 Frejahallen Stenstorps IF Frisco/Annelund Läs mer
16/11 13:40 P16 Grupp 1 Frejahallen Varnhems IF Lekebergs IF Läs mer
16/11 14:00 P16 Grupp 2 Frejahallen Vårgårda IK Emmaboda kombination Läs mer
16/11 14:20 P16 Grupp 3 Frejahallen Skara FC Herrljunga SK FK Läs mer
16/11 14:40 F16 Grupp 1 Frejahallen Våmbs IF Toarpsalliansen Läs mer
16/11 15:00 F16 Grupp 1 Frejahallen Råda BK Falköpings KIK röd Läs mer
16/11 15:20 P16 Grupp 1 Frejahallen Falköpings FK röd Varnhems IF Läs mer
16/11 15:40 P16 Grupp 2 Frejahallen Emmaboda kombination Floby/Grolanda IF Läs mer
16/11 16:00 P16 Grupp 3 Frejahallen Herrljunga SK FK Tidaholms GIF Läs mer
16/11 16:40 F19 B Grupp 1 Frejahallen 3:a Grupp 1 3:a Grupp 2
16/11 17:00 F19 B Grupp 2 Frejahallen 4:a Grupp 1 4:a Grupp 2
16/11 17:20 P19 B Grupp 1 Frejahallen 3:a Grupp 1 3:a Grupp 2
16/11 17:40 P19 B Grupp 2 Frejahallen 4:a Grupp 1 4:a Grupp 2
16/11 18:00 F16 Grupp 1 Frejahallen Råda BK Brämhults IK Läs mer
16/11 18:20 F16 Grupp 1 Frejahallen Åsarp/Trädet/Redväg Toarpsalliansen Läs mer
16/11 18:40 P16 B Grupp 1 Frejahallen 3:a Grupp 1 4:a Grupp 2
16/11 19:00 P16 B Grupp 2 Frejahallen 5:a Grupp 1 3:a Grupp 2
16/11 19:40 F19 B Grupp 1 Frejahallen 3:a Grupp 2 4:a Grupp 3
16/11 20:00 F19 B Grupp 2 Frejahallen 4:a Grupp 2 3:a Grupp 3
16/11 20:20 P19 B Grupp 1 Frejahallen 3:a Grupp 2 4:a Grupp 3
16/11 20:40 P19 B Grupp 2 Frejahallen 4:a Grupp 2 3:a Grupp 3
16/11 21:00 F16 Grupp 1 Frejahallen Frisco/Annelund Råda BK Läs mer
16/11 21:20 F16 Grupp 1 Frejahallen Stenstorps IF Våmbs IF Läs mer
16/11 21:40 P16 B Grupp 1 Frejahallen 4:a Grupp 2 5:a Grupp 3
16/11 22:00 P16 B Grupp 2 Frejahallen 3:a Grupp 2 4:a Grupp 3
16/11 22:20 P16 B Grupp 3 Frejahallen 5:a Grupp 2 3:a Grupp 3
16/11 22:40 F19 B Grupp 1 Frejahallen 4:a Grupp 3 3:a Grupp 1
16/11 23:00 F19 B Grupp 2 Frejahallen 3:a Grupp 3 4:a Grupp 1
16/11 23:20 P19 B Grupp 2 Frejahallen 3:a Grupp 3 4:a Grupp 1
16/11 23:40 P19 B Grupp 1 Frejahallen 4:a Grupp 3 3:a Grupp 1
17/11 00:00 F16 Grupp 1 Frejahallen Brämhults IK Våmbs IF Läs mer
17/11 00:20 F16 Grupp 1 Frejahallen Stenstorps IF Toarpsalliansen Läs mer
17/11 00:40 P16 A Grupp 1 Frejahallen 2:a Grupp 3 1:a Grupp 1
17/11 01:00 P16 B Grupp 1 Frejahallen 5:a Grupp 3 3:a Grupp 1
17/11 01:20 P16 B Grupp 2 Frejahallen 4:a Grupp 3 5:a Grupp 1
17/11 06:00 P16 A-Slutspel 1/8 1 Frejahallen 3:a A Grupp 1 2:a B Grupp 1
17/11 06:20 P16 A-Slutspel 1/8 3 Frejahallen 1:a B Grupp 1 2:a B Grupp 3
17/11 06:40 P16 B-Slutspel Frejahallen 3:a B Grupp 1 3:a B Grupp 2
17/11 07:00 F19 B-Slutspel 1/2 1 Frejahallen 2:a B Grupp 1 3:a B Grupp 2
17/11 07:20 F19 B-Slutspel 1/2 2 Frejahallen 2:a B Grupp 2 3:a B Grupp 1
17/11 07:40 P16 B-Slutspel Frejahallen 3:a B Grupp 2 3:a B Grupp 3
17/11 08:00 P19 B-Slutspel 1/2 1 Frejahallen 2:a B Grupp 1 3:a B Grupp 2
17/11 08:20 P19 B-Slutspel 1/2 2 Frejahallen 2:a B Grupp 2 3:a B Grupp 1
17/11 08:40 P16 B-Slutspel Frejahallen 3:a B Grupp 3 3:a B Grupp 1
17/11 09:00 F19 B-Slutspel 1/1 1 Frejahallen Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
17/11 09:20 P19 B-Slutspel 1/1 1 Frejahallen Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2

Tack till våra sponsorer

Besök gärna GIFFcupenIntersportCOOPMejeriMekaToveksSwedbank
Välkommen till Oden Cup
Oden Cup är inomhusturnering i Futsal som avgörs i mitten av november varje år.
Falköpings KIK och IFK Falköping FF arrangerar cupen tillsammans.
Falköpings KIK IFK Falköping FF
Falköpings KIK IFK Falköping FF
Powered by
JO Admin - Cupsystem