Spelprogram

Välj spelhall: Alla | Frejahallen | Odenhallen

Markera lag


Datum Tid Grupp Spelplats Hemmalag Bortalag Resultat
16/11 18:00 F16 Grupp 1 Odenhallen Falköpings KIK Råda BK 2 - 2 Läs mer
16/11 18:20 F16 Grupp 2 Odenhallen Toarpsalliansen Falköpings KIK 03 0 - 2 Läs mer
16/11 18:40 P16 Grupp 1 Odenhallen Lekebergs IF svart IFK Falköping Blå 1 - 1 Läs mer
16/11 19:00 P16 Grupp 1 Odenhallen Skara FC Axvall/Varnhem 1 2 - 0 Läs mer
16/11 19:20 P16 Grupp 2 Odenhallen Alingsås IF IFK Falköping Vit 0 - 1 Läs mer
16/11 19:40 F19 Grupp 1 Odenhallen Falköpings KIK Toarpsalliansen 1 3 - 0 Läs mer
16/11 20:00 F19 Grupp 2 Odenhallen Toarpsalliansen 2 Skövde KIK 0 - 0 Läs mer
16/11 20:20 P19 Grupp 1 Odenhallen IFK Falköping Tidaholms GIF 1 - 1 Läs mer
16/11 20:40 P19 Grupp 2 Odenhallen Sent återbud Falköpings FC 1 0 - 3 Läs mer
16/11 21:00 P19 Grupp 3 Odenhallen Falköpings FC 2 Mölltorp/Brevik 2 - 1 Läs mer
16/11 21:20 P19 Grupp 4 Odenhallen Adolfsbergs IK MIF Futsal 2 - 1 Läs mer
16/11 21:40 F16 Grupp 2 Odenhallen Falköpings KIK 03 Stenstorps IF 0 - 1 Läs mer
16/11 22:00 F16 Grupp 1 Odenhallen Falköpings KIK Hammarby IF FF 0 - 4 Läs mer
16/11 22:20 P16 Grupp 1 Odenhallen Axvall/Varnhem 1 Lekebergs IF svart 1 - 3 Läs mer
16/11 22:40 P16 Grupp 1 Odenhallen IFK Falköping Blå Tidaholms GIF 1 - 1 Läs mer
16/11 23:00 P16 Grupp 2 Odenhallen IFK Falköping Vit Tomtens IF 1 - 0 Läs mer
16/11 23:20 F19 Grupp 1 Odenhallen Floby IF Falköpings KIK 0 - 5 Läs mer
16/11 23:40 F19 Grupp 2 Odenhallen Lekstorps IF Toarpsalliansen 2 1 - 0 Läs mer
17/11 00:00 P19 Grupp 1 Odenhallen Vårgårda IK IFK Falköping 1 - 2 Läs mer
17/11 00:20 P19 Grupp 2 Odenhallen Tomtens IF Sent återbud 3 - 0 Läs mer
17/11 00:40 P19 Grupp 3 Odenhallen IFK Mariestad HSK/Annelund 1 0 - 5 Läs mer
17/11 01:00 P19 Grupp 4 Odenhallen Åsarp/Trädet FK HSK/Annelund 2 3 - 0 Läs mer
17/11 01:20 F16 Grupp 1 Odenhallen Hammarby IF FF Vartofta/Kinn.-Slut. 1 - 0 Läs mer
17/11 01:40 F16 Grupp 2 Odenhallen Toarpsalliansen Stenstorps IF 2 - 0 Läs mer
17/11 04:00 P16 Grupp 1 Odenhallen Skara FC IFK Falköping Blå 0 - 2 Läs mer
17/11 04:20 P16 Grupp 2 Odenhallen Lekebergs IF vit IFK Falköping Vit 2 - 1 Läs mer
17/11 04:40 P16 Grupp 2 Odenhallen Tomtens IF Alingsås IF 2 - 4 Läs mer
17/11 05:00 F19 Grupp 1 Odenhallen Kenty Linköping 2 Falköpings KIK 0 - 2 Läs mer
17/11 05:20 F19 Grupp 2 Odenhallen Toarpsalliansen 2 Kenty Linköping 1 0 - 5 Läs mer
17/11 05:40 P19 Grupp 1 Odenhallen Högsby IK IFK Falköping 0 - 2 Läs mer
17/11 06:00 P19 Grupp 2 Odenhallen Falköpings FC 1 Bankeryds SK 2 3 - 0 Läs mer
17/11 06:20 P19 Grupp 3 Odenhallen Falköpings FC 2 HSK/Annelund 1 1 - 1 Läs mer
17/11 06:40 P19 Grupp 4 Odenhallen Adolfsbergs IK HSK/Annelund 2 2 - 2 Läs mer
17/11 07:00 F16 Grupp 1 Odenhallen QBIK blå Falköpings KIK 0 - 1 Läs mer
17/11 07:20 P16 Grupp 2 Odenhallen Tomtens IF Lekebergs IF vit 0 - 4 Läs mer
17/11 07:40 P16 Grupp 1 Odenhallen Lekebergs IF svart HSK/Annelund 1 1 - 0 Läs mer
17/11 08:00 P16 Grupp 2 Odenhallen IFK Falköping Vit HSK/Annelund 2 4 - 0 Läs mer
17/11 08:20 F19 Grupp 1 Odenhallen Floby IF Kenty Linköping 2 0 - 1 Läs mer
17/11 08:40 F19 Grupp 2 Odenhallen Skövde KIK Lekstorps IF 0 - 0 Läs mer
17/11 09:00 P19 Grupp 1 Odenhallen Vårgårda IK Högsby IK 2 - 1 Läs mer
17/11 09:20 P19 Grupp 2 Odenhallen Falköpings FC 1 Tomtens IF 5 - 0 Läs mer
17/11 09:40 P19 Grupp 3 Odenhallen IFK Mariestad Falköpings FC 2 1 - 0 Läs mer
17/11 10:00 P19 Grupp 4 Odenhallen Åsarp/Trädet FK Adolfsbergs IK 0 - 0 Läs mer
17/11 10:40 F16 Grupp 1 Odenhallen Vartofta/Kinn.-Slut. Falköpings KIK 0 - 3 Läs mer
17/11 11:00 P16 Grupp 1 Odenhallen HSK/Annelund 1 IFK Falköping Blå 0 - 1 Läs mer
17/11 11:20 P16 Grupp 2 Odenhallen HSK/Annelund 2 Tomtens IF 2 - 1 Läs mer
17/11 11:40 P16 Grupp 2 Odenhallen Axvall/Varnhem 2 IFK Falköping Vit 0 - 5 Läs mer
17/11 12:00 F19 Grupp 1 Odenhallen Falköpings KIK Mariestads BoIS FF 3 - 0 Läs mer
17/11 12:20 F19 Grupp 2 Odenhallen Lekstorps IF Vartofta SK 2 - 1 Läs mer
17/11 12:40 P19 Grupp 1 Odenhallen IFK Falköping Bankeryds SK 1 2 - 0 Läs mer
17/11 13:00 P19 Grupp 2 Odenhallen Tomtens IF Bankeryds SK 2 1 - 2 Läs mer
17/11 13:20 P19 Grupp 3 Odenhallen FBK Karlstad IFK Mariestad 0 - 1 Läs mer
17/11 13:40 P19 Grupp 4 Odenhallen IFK Hallsberg Åsarp/Trädet FK 4 - 3 Läs mer
17/11 14:20 F16 A Grupp 1 Odenhallen Hammarby IF FF Toarpsalliansen 1 - 0 Läs mer
17/11 14:40 F16 A Grupp 2 Odenhallen Falköpings KIK 03 Falköpings KIK 0 - 1 Läs mer
17/11 15:00 P16 A Grupp 1 Odenhallen IFK Falköping Blå IFK Falköping Vit 0 - 1 Läs mer
17/11 15:20 P16 A Grupp 1 Odenhallen Skara FC HSK/Annelund 2 4 - 2 Läs mer
17/11 15:40 P16 B Grupp 1 Odenhallen Axvall/Varnhem 1 Axvall/Varnhem 2 0 - 0 Läs mer
17/11 16:00 F19 A Grupp 1 Odenhallen Falköpings KIK Lekstorps IF 0 - 0 Läs mer
17/11 16:20 F19 A Grupp 2 Odenhallen Kenty Linköping 1 Mariestads BoIS FF 0 - 0 Läs mer
17/11 16:40 P19 A Grupp 1 Odenhallen IFK Falköping Adolfsbergs IK 0 - 0 Läs mer
17/11 17:00 P19 A Grupp 2 Odenhallen Falköpings FC 1 IFK Mariestad 4 - 2 Läs mer
17/11 17:20 P19 A Grupp 3 Odenhallen HSK/Annelund 1 Bankeryds SK 2 1 - 0 Läs mer
17/11 17:40 P19 A Grupp 4 Odenhallen IFK Hallsberg Vårgårda IK 0 - 0 Läs mer
17/11 18:00 F16 A Grupp 1 Odenhallen Toarpsalliansen QBIK blå 0 - 0 Läs mer
17/11 18:20 F16 A Grupp 2 Odenhallen Falköpings KIK Stenstorps IF 0 - 0 Läs mer
17/11 18:40 P16 A Grupp 2 Odenhallen Lekebergs IF svart Alingsås IF 0 - 2 Läs mer
17/11 19:00 P16 A Grupp 2 Odenhallen Tidaholms GIF Lekebergs IF vit 2 - 2 Läs mer
17/11 19:20 P16 B Grupp 1 Odenhallen Tomtens IF Axvall/Varnhem 1 3 - 0 Läs mer
17/11 19:40 F19 A Grupp 1 Odenhallen Lekstorps IF Kenty Linköping 2 1 - 0 Läs mer
17/11 20:00 F19 A Grupp 2 Odenhallen Mariestads BoIS FF Skövde KIK 1 - 2 Läs mer
17/11 20:20 P19 A Grupp 1 Odenhallen Adolfsbergs IK Tomtens IF 0 - 1 Läs mer
17/11 20:40 P19 A Grupp 2 Odenhallen IFK Mariestad Tidaholms GIF 0 - 2 Läs mer
17/11 21:00 P19 A Grupp 3 Odenhallen Bankeryds SK 2 Åsarp/Trädet FK 1 - 0 Läs mer
17/11 21:20 P19 A Grupp 4 Odenhallen Vårgårda IK Falköpings FC 2 6 - 1 Läs mer
17/11 21:40 F16 A Grupp 1 Odenhallen QBIK blå Hammarby IF FF 1 - 3 Läs mer
17/11 22:00 F16 A Grupp 2 Odenhallen Stenstorps IF Falköpings KIK 03 0 - 0 Läs mer
17/11 22:20 P16 A Grupp 1 Odenhallen IFK Falköping Blå Skara FC 0 - 0 Läs mer
17/11 22:40 P16 A Grupp 2 Odenhallen Alingsås IF Lekebergs IF vit 0 - 0 Läs mer
17/11 23:00 P16 B Grupp 1 Odenhallen HSK/Annelund 1 Axvall/Varnhem 1 1 - 0 Läs mer
17/11 23:20 P19 A Grupp 1 Odenhallen Tomtens IF IFK Falköping 0 - 4 Läs mer
17/11 23:40 P19 A Grupp 2 Odenhallen Tidaholms GIF Falköpings FC 1 1 - 1 Läs mer
18/11 00:00 P19 A Grupp 3 Odenhallen Åsarp/Trädet FK HSK/Annelund 1 3 - 1 Läs mer
18/11 00:20 P19 A Grupp 4 Odenhallen Falköpings FC 2 IFK Hallsberg 0 - 4 Läs mer
18/11 00:40 F19 A Grupp 1 Odenhallen Kenty Linköping 2 Falköpings KIK 0 - 3 Läs mer
18/11 01:00 F19 A Grupp 2 Odenhallen Skövde KIK Kenty Linköping 1 0 - 1 Läs mer
18/11 05:00 P19 Sextondelsfinal 3 1/1 1 Odenhallen HSK/Annelund 1 Högsby IK 1 - 0 Läs mer
18/11 05:20 P19 Sextondelsfinal 4 1/1 1 Odenhallen Falköpings FC 2 Mölltorp/Brevik 3 - 0 Läs mer
18/11 05:40 F16 Åttondelsfinal 1 1/1 1 Odenhallen QBIK blå Vartofta/Kinn.-Slut. 3 - 2 Läs mer
18/11 06:00 P16 A-slutspel 1/8 1 Odenhallen HSK/Annelund 2 HSK/Annelund 1 4 - 5 Läs mer
18/11 06:20 P19 A-slutspel 1/8 1 Odenhallen IFK Hallsberg Adolfsbergs IK 1 - 2 Läs mer
18/11 06:40 P19 A-slutspel 1/8 2 Odenhallen Bankeryds SK 2 MIF Futsal 1 - 4 Läs mer
18/11 07:20 F16 A-slutspel 1/4 1 Odenhallen Stenstorps IF QBIK blå 0 - 1 Läs mer
18/11 07:40 P16 A-slutspel 1/4 1 Odenhallen IFK Falköping Blå Alingsås IF 2 - 0 Läs mer
18/11 08:00 P16 A-slutspel 1/4 3 Odenhallen Lekebergs IF vit Skara FC 2 - 1 Läs mer
18/11 08:20 F19 A-slutspel 1/4 1 Odenhallen Falköpings KIK Vartofta SK 2 - 1 Läs mer
18/11 08:40 F19 A-slutspel 1/4 3 Odenhallen Kenty Linköping 1 Floby IF 5 - 0 Läs mer
18/11 09:00 P19 A-slutspel 1/4 2 Odenhallen Vårgårda IK MIF Futsal 2 - 1 Läs mer
18/11 09:20 P19 A-slutspel 1/4 4 Odenhallen Åsarp/Trädet FK Tomtens IF 4 - 3 Läs mer
18/11 10:00 F16 A-slutspel 1/2 1 Odenhallen Hammarby IF FF QBIK blå 2 - 0 Läs mer
18/11 10:20 F16 A-slutspel 1/2 2 Odenhallen Falköpings KIK Falköpings KIK 03 0 - 2 Läs mer
18/11 10:40 P16 A-slutspel 1/2 1 Odenhallen IFK Falköping Blå HSK/Annelund 1 1 - 0 Läs mer
18/11 11:00 P16 A-slutspel 1/2 2 Odenhallen Lekebergs IF vit IFK Falköping Vit 3 - 0 Läs mer
18/11 11:20 F19 A-slutspel 1/2 1 Odenhallen Falköpings KIK Kenty Linköping 2 2 - 0 Läs mer
18/11 11:40 F19 A-slutspel 1/2 2 Odenhallen Kenty Linköping 1 Lekstorps IF 1 - 0 Läs mer
18/11 12:00 P19 A-slutspel 1/2 1 Odenhallen Falköpings FC 1 Vårgårda IK 0 - 1 Läs mer
18/11 12:20 P19 A-slutspel 1/2 2 Odenhallen IFK Falköping Åsarp/Trädet FK 4 - 5 Läs mer
18/11 13:00 F16 A-slutspel 1/1 1 Odenhallen Hammarby IF FF Falköpings KIK 03 2 - 0 Läs mer
18/11 13:20 P16 A-slutspel 1/1 1 Odenhallen IFK Falköping Blå Lekebergs IF vit 4 - 0 Läs mer
18/11 13:40 F19 A-slutspel 1/1 1 Odenhallen Falköpings KIK Kenty Linköping 1 2 - 0 Läs mer
18/11 14:00 P19 A-slutspel 1/1 1 Odenhallen Vårgårda IK Åsarp/Trädet FK 12 - 11 Läs mer

Tack till våra sponsorer

Besök gärna GIFFcupenGelangIntersportCOOPMejeriMekaToveksSwedbank
Välkommen till Oden Cup
Oden Cup är inomhusturnering i Futsal som avgörs i mitten av november varje år.
Falköpings KIK och IFK Falköping FF arrangerar cupen tillsammans.
Falköpings KIK IFK Falköping FF
Falköpings KIK IFK Falköping FF
Powered by
JO Admin - Cupsystem