Spelprogram

Välj spelhall: Alla | Frejahallen | Odenhallen

Markera lag


Datum Tid Grupp Spelplats Hemmalag Bortalag Resultat
16/11 18:00 F16 Grupp 1 Frejahallen QBIK blå Vartofta/Kinn.-Slut. 2 - 0 Läs mer
16/11 18:20 F16 Grupp 2 Frejahallen Stenstorps IF QBIK orange 1 - 1 Läs mer
16/11 18:40 P16 Grupp 1 Frejahallen Tidaholms GIF HSK/Annelund 1 1 - 1 Läs mer
16/11 19:00 P16 Grupp 2 Frejahallen Lekebergs IF vit HSK/Annelund 2 0 - 0 Läs mer
16/11 19:20 P16 Grupp 2 Frejahallen Tomtens IF Axvall/Varnhem 2 1 - 1 Läs mer
16/11 19:40 F19 Grupp 1 Frejahallen Kenty Linköping 2 Mariestads BoIS FF 0 - 0 Läs mer
16/11 20:00 F19 Grupp 2 Frejahallen Kenty Linköping 1 Lekstorps IF 0 - 0 Läs mer
16/11 20:20 P19 Grupp 1 Frejahallen Högsby IK Bankeryds SK 1 0 - 0 Läs mer
16/11 20:40 P19 Grupp 2 Frejahallen Skara FC Tomtens IF 0 - 2 Läs mer
16/11 21:00 P19 Grupp 3 Frejahallen HSK/Annelund 1 FBK Karlstad 2 - 1 Läs mer
16/11 21:20 P19 Grupp 4 Frejahallen HSK/Annelund 2 IFK Hallsberg 0 - 2 Läs mer
16/11 21:40 F16 Grupp 2 Frejahallen QBIK orange Toarpsalliansen 0 - 1 Läs mer
16/11 22:00 F16 Grupp 1 Frejahallen Vartofta/Kinn.-Slut. Råda BK 2 - 1 Läs mer
16/11 22:20 P16 Grupp 1 Frejahallen HSK/Annelund 1 Skara FC 0 - 2 Läs mer
16/11 22:40 P16 Grupp 2 Frejahallen HSK/Annelund 2 Alingsås IF 0 - 2 Läs mer
16/11 23:00 P16 Grupp 2 Frejahallen Axvall/Varnhem 2 Lekebergs IF vit 0 - 4 Läs mer
16/11 23:20 F19 Grupp 1 Frejahallen Toarpsalliansen 1 Kenty Linköping 2 1 - 0 Läs mer
16/11 23:40 F19 Grupp 2 Frejahallen Vartofta SK Kenty Linköping 1 0 - 2 Läs mer
17/11 00:00 P19 Grupp 1 Frejahallen Tidaholms GIF Högsby IK 1 - 0 Läs mer
17/11 00:20 P19 Grupp 2 Frejahallen Bankeryds SK 2 Skara FC 0 - 0 Läs mer
17/11 00:40 P19 Grupp 3 Frejahallen FBK Karlstad Falköpings FC 2 2 - 4 Läs mer
17/11 01:00 P19 Grupp 4 Frejahallen IFK Hallsberg Adolfsbergs IK 0 - 0 Läs mer
17/11 01:20 F16 Grupp 1 Frejahallen Råda BK QBIK blå 0 - 2 Läs mer
17/11 01:40 F16 Grupp 2 Frejahallen Falköpings KIK 03 QBIK orange 2 - 1 Läs mer
17/11 04:00 P16 Grupp 1 Frejahallen Tidaholms GIF Lekebergs IF svart 3 - 2 Läs mer
17/11 04:20 P16 Grupp 1 Frejahallen Axvall/Varnhem 1 HSK/Annelund 1 0 - 3 Läs mer
17/11 04:40 P16 Grupp 2 Frejahallen HSK/Annelund 2 Axvall/Varnhem 2 5 - 1 Läs mer
17/11 05:00 F19 Grupp 1 Frejahallen Mariestads BoIS FF Floby IF 1 - 0 Läs mer
17/11 05:20 F19 Grupp 2 Frejahallen Skövde KIK Vartofta SK 2 - 0 Läs mer
17/11 05:40 P19 Grupp 1 Frejahallen Bankeryds SK 1 Vårgårda IK 1 - 2 Läs mer
17/11 06:00 P19 Grupp 2 Frejahallen Sent återbud Skara FC 0 - 3 Läs mer
17/11 06:20 P19 Grupp 3 Frejahallen Mölltorp/Brevik IFK Mariestad 0 - 1 Läs mer
17/11 06:40 P19 Grupp 4 Frejahallen MIF Futsal Åsarp/Trädet FK 2 - 1 Läs mer
17/11 07:00 F16 Grupp 1 Frejahallen Råda BK Hammarby IF FF 0 - 2 Läs mer
17/11 07:20 P16 Grupp 1 Frejahallen IFK Falköping Blå Axvall/Varnhem 1 1 - 0 Läs mer
17/11 07:40 P16 Grupp 1 Frejahallen Tidaholms GIF Skara FC 2 - 1 Läs mer
17/11 08:00 P16 Grupp 2 Frejahallen Alingsås IF Axvall/Varnhem 2 9 - 0 Läs mer
17/11 08:20 F19 Grupp 1 Frejahallen Mariestads BoIS FF Toarpsalliansen 1 0 - 0 Läs mer
17/11 08:40 F19 Grupp 2 Frejahallen Vartofta SK Toarpsalliansen 2 2 - 0 Läs mer
17/11 09:00 P19 Grupp 1 Frejahallen Bankeryds SK 1 Tidaholms GIF 1 - 1 Läs mer
17/11 09:20 P19 Grupp 2 Frejahallen Bankeryds SK 2 Sent återbud 3 - 0 Läs mer
17/11 09:40 P19 Grupp 3 Frejahallen Mölltorp/Brevik FBK Karlstad 2 - 1 Läs mer
17/11 10:00 P19 Grupp 4 Frejahallen MIF Futsal IFK Hallsberg 0 - 1 Läs mer
17/11 10:40 F16 Grupp 1 Frejahallen Hammarby IF FF QBIK blå 2 - 0 Läs mer
17/11 11:00 P16 Grupp 1 Frejahallen Axvall/Varnhem 1 Tidaholms GIF 0 - 1 Läs mer
17/11 11:20 P16 Grupp 1 Frejahallen Skara FC Lekebergs IF svart 2 - 1 Läs mer
17/11 11:40 P16 Grupp 2 Frejahallen Lekebergs IF vit Alingsås IF 1 - 2 Läs mer
17/11 12:00 F19 Grupp 1 Frejahallen Toarpsalliansen 1 Floby IF 0 - 1 Läs mer
17/11 12:20 F19 Grupp 2 Frejahallen Kenty Linköping 1 Skövde KIK 3 - 1 Läs mer
17/11 12:40 P19 Grupp 1 Frejahallen Tidaholms GIF Vårgårda IK 1 - 3 Läs mer
17/11 13:00 P19 Grupp 2 Frejahallen Skara FC Falköpings FC 1 0 - 3 Läs mer
17/11 13:20 P19 Grupp 3 Frejahallen HSK/Annelund 1 Mölltorp/Brevik 3 - 0 Läs mer
17/11 13:40 P19 Grupp 4 Frejahallen HSK/Annelund 2 MIF Futsal 2 - 2 Läs mer
17/11 14:40 F16 B Grupp 1 Frejahallen Vartofta/Kinn.-Slut. QBIK orange 2 - 0 Läs mer
17/11 15:00 P16 A Grupp 2 Frejahallen Lekebergs IF vit Lekebergs IF svart 3 - 1 Läs mer
17/11 15:20 P16 A Grupp 2 Frejahallen Alingsås IF Tidaholms GIF 0 - 2 Läs mer
17/11 15:40 P16 B Grupp 1 Frejahallen HSK/Annelund 1 Tomtens IF 5 - 1 Läs mer
17/11 16:00 F19 B Grupp 1 Frejahallen Floby IF Toarpsalliansen 2 1 - 0 Läs mer
17/11 16:20 F19 B Grupp 1 Frejahallen Toarpsalliansen 1 Vartofta SK 0 - 3 Läs mer
17/11 16:40 P19 B Grupp 1 Frejahallen Sent återbud HSK/Annelund 2 0 - 3 Läs mer
17/11 17:00 P19 B Grupp 1 Frejahallen Bankeryds SK 1 Mölltorp/Brevik 2 - 0 Läs mer
17/11 17:20 P19 B Grupp 2 Frejahallen Högsby IK FBK Karlstad 2 - 0 Läs mer
17/11 17:40 P19 B Grupp 2 Frejahallen Skara FC MIF Futsal 0 - 1 Läs mer
17/11 18:20 F16 B Grupp 1 Frejahallen QBIK orange Råda BK 1 - 0 Läs mer
17/11 18:40 P16 A Grupp 1 Frejahallen IFK Falköping Vit Skara FC 2 - 1 Läs mer
17/11 19:00 P16 A Grupp 1 Frejahallen HSK/Annelund 2 IFK Falköping Blå 0 - 5 Läs mer
17/11 19:20 P16 B Grupp 1 Frejahallen Axvall/Varnhem 2 HSK/Annelund 1 1 - 4 Läs mer
17/11 19:40 F19 B Grupp 1 Frejahallen Vartofta SK Floby IF 6 - 1 Läs mer
17/11 20:00 F19 B Grupp 1 Frejahallen Toarpsalliansen 2 Toarpsalliansen 1 0 - 0 Läs mer
17/11 20:20 P19 B Grupp 1 Frejahallen Mölltorp/Brevik Sent återbud 3 - 0 Läs mer
17/11 20:40 P19 B Grupp 1 Frejahallen HSK/Annelund 2 Bankeryds SK 1 0 - 1 Läs mer
17/11 21:00 P19 B Grupp 2 Frejahallen FBK Karlstad Skara FC 1 - 1 Läs mer
17/11 21:20 P19 B Grupp 2 Frejahallen MIF Futsal Högsby IK 1 - 1 Läs mer
17/11 21:40 F16 B Grupp 1 Frejahallen Råda BK Vartofta/Kinn.-Slut. 1 - 0 Läs mer
17/11 22:20 P16 A Grupp 1 Frejahallen IFK Falköping Vit HSK/Annelund 2 2 - 1 Läs mer
17/11 22:40 P16 A Grupp 2 Frejahallen Tidaholms GIF Lekebergs IF svart 5 - 2 Läs mer
17/11 23:00 P16 B Grupp 1 Frejahallen Tomtens IF Axvall/Varnhem 2 3 - 0 Läs mer
17/11 23:20 P19 B Grupp 1 Frejahallen Mölltorp/Brevik HSK/Annelund 2 2 - 0 Läs mer
17/11 23:40 P19 B Grupp 1 Frejahallen Bankeryds SK 1 Sent återbud 3 - 0 Läs mer
18/11 00:00 P19 B Grupp 2 Frejahallen MIF Futsal FBK Karlstad 1 - 0 Läs mer
18/11 00:20 P19 B Grupp 2 Frejahallen Skara FC Högsby IK 1 - 2 Läs mer
18/11 00:40 F19 B Grupp 1 Frejahallen Toarpsalliansen 1 Floby IF 1 - 2 Läs mer
18/11 01:00 F19 B Grupp 1 Frejahallen Vartofta SK Toarpsalliansen 2 0 - 0 Läs mer
18/11 05:00 P19 Sextondelsfinal 1 1/1 1 Frejahallen Adolfsbergs IK Bankeryds SK 1 1 - 0 Läs mer
18/11 05:20 P19 Sextondelsfinal 2 1/1 1 Frejahallen IFK Mariestad MIF Futsal 1 - 4 Läs mer
18/11 05:40 F16 Åttondelsfinal 2 1/1 1 Frejahallen Falköpings KIK 03 Råda BK 1 - 0 Läs mer
18/11 06:00 P16 A-slutspel 1/8 2 Frejahallen Lekebergs IF svart Tomtens IF 2 - 1 Läs mer
18/11 06:20 P19 A-slutspel 1/8 3 Frejahallen Tidaholms GIF HSK/Annelund 1 0 - 1 Läs mer
18/11 06:40 P19 A-slutspel 1/8 4 Frejahallen Tomtens IF Falköpings FC 2 3 - 2 Läs mer
18/11 07:20 F16 A-slutspel 1/4 2 Frejahallen Toarpsalliansen Falköpings KIK 03 3 - 4 Läs mer
18/11 07:40 P16 A-slutspel 1/4 2 Frejahallen Tidaholms GIF HSK/Annelund 1 4 - 5 Läs mer
18/11 08:00 P16 A-slutspel 1/4 4 Frejahallen IFK Falköping Vit Lekebergs IF svart 3 - 1 Läs mer
18/11 08:20 F19 A-slutspel 1/4 2 Frejahallen Skövde KIK Kenty Linköping 2 1 - 2 Läs mer
18/11 08:40 F19 A-slutspel 1/4 4 Frejahallen Lekstorps IF Mariestads BoIS FF 1 - 0 Läs mer
18/11 09:00 P19 A-slutspel 1/4 1 Frejahallen Falköpings FC 1 Adolfsbergs IK 5 - 4 Läs mer
18/11 09:20 P19 A-slutspel 1/4 3 Frejahallen IFK Falköping HSK/Annelund 1 5 - 4 Läs mer
18/11 09:40 P19 B-slutspel 1/2 1 Frejahallen HSK/Annelund 2 FBK Karlstad 0 - 3 Läs mer
18/11 10:00 P19 B-slutspel 1/2 2 Frejahallen Skara FC Sent återbud 3 - 0 Läs mer
18/11 10:40 P19 B-slutspel 1/1 1 Frejahallen FBK Karlstad Skara FC 1 - 3 Läs mer

Tack till våra sponsorer

Besök gärna GIFFcupenGelangIntersportCOOPMejeriMekaToveksSwedbank
Välkommen till Oden Cup
Oden Cup är inomhusturnering i Futsal som avgörs i mitten av november varje år.
Falköpings KIK och IFK Falköping FF arrangerar cupen tillsammans.
Falköpings KIK IFK Falköping FF
Falköpings KIK IFK Falköping FF
Powered by
JO Admin - Cupsystem