Spelprogram

Välj spelhall: Alla | Odenhallen | Frejahallen

Markera lag


Datum Tid Grupp Spelplats Hemmalag Bortalag Resultat
17/11 18:00 F19 Grupp 1 Odenhallen Vartofta SK Toarpsalliansen 0 - 1 Läs mer
17/11 18:20 F19 Grupp 1 Odenhallen IFK Hallsberg FK Fagers/Möllt-Brevik 1 - 2 Läs mer
17/11 18:20 F19 Grupp 1 Frejahallen IK Frisco IFK Skoghall 0 - 1 Läs mer
17/11 18:40 P19 Grupp 1 Odenhallen IFK Falköping blå Tidaholms GIF vit 1 - 0 Läs mer
17/11 18:40 P19 Grupp 1 Frejahallen Mariestads BK MIF Futsal U19 1 - 2 Läs mer
17/11 19:00 P19 Grupp 2 Odenhallen Falköpings FK I Åsarp/Trädet FK 2 - 0 Läs mer
17/11 19:00 P19 Grupp 2 Frejahallen Sävens BK/Hols IF Hjulsbro IK 1 - 0 Läs mer
17/11 19:20 P19 Grupp 3 Odenhallen IFK Falköping röd Valtorps IF 1 - 2 Läs mer
17/11 19:20 P19 Grupp 3 Frejahallen IFK Mariestad FC Päronbollen 1 - 2 Läs mer
17/11 19:40 P19 Grupp 4 Odenhallen Falköpings FK II Falköping FC 2 - 1 Läs mer
17/11 19:40 P19 Grupp 4 Frejahallen Tidaholms GIF svart Vårgårda IK 1 - 1 Läs mer
17/11 20:00 F16 Grupp 1 Odenhallen Falköpings KIK F16 Lekstorps IF 0 - 0 Läs mer
17/11 20:00 F16 Grupp 2 Frejahallen Floby IF Toarpsalliansen I 0 - 4 Läs mer
17/11 20:20 F16 Grupp 3 Odenhallen Falköpings KIK F15 IK Frisco 2 - 2 Läs mer
17/11 20:20 F16 Grupp 4 Frejahallen Skövde KIK Toarpsalliansen II 0 - 0 Läs mer
17/11 20:40 P16 Grupp 1 Frejahallen IFK Hjo Alingsås IF Vit 0 - 3 Läs mer
17/11 20:40 P16 Grupp 1 Odenhallen IFK Falköping blå Västerås BK30 2 - 1 Läs mer
17/11 21:00 P16 Grupp 2 Frejahallen IFK Skövde Laxå IF 0 - 2 Läs mer
17/11 21:00 P16 Grupp 2 Odenhallen Herrljunga SK 1 Tomtens IF 2 - 0 Läs mer
17/11 21:20 P16 Grupp 3 Frejahallen Skara FC AIF Spatziba 3 - 0 Läs mer
17/11 21:20 P16 Grupp 3 Odenhallen IFK Falköping vit Alingsås IF grön 3 - 0 Läs mer
17/11 21:40 P16 Grupp 4 Odenhallen Stenstorps IF Tidaholms GIF 0 - 2 Läs mer
17/11 21:40 P16 Grupp 4 Frejahallen Fristad/Sparsör Herrljunga SK 2 3 - 0 Läs mer
17/11 22:00 F19 Grupp 1 Frejahallen IK Frisco Kenty DFF I 2 - 1 Läs mer
17/11 22:00 F19 Grupp 1 Odenhallen Vartofta SK Falköpings KIK 0 - 1 Läs mer
17/11 22:20 F19 Grupp 1 Frejahallen Walkover IFK Hallsberg FK 0 - 3 Läs mer
17/11 22:20 F19 Grupp 1 Odenhallen Fagers/Möllt-Brevik IFK Skoghall 0 - 4 Läs mer
17/11 22:40 P19 Grupp 1 Odenhallen IK Sturehov IFK Falköping blå 2 - 2 Läs mer
17/11 22:40 P19 Grupp 1 Frejahallen Tidaholms GIF vit Mariestads BK 2 - 1 Läs mer
17/11 23:00 P19 Grupp 2 Odenhallen Bankeryds SK Falköpings FK I 0 - 0 Läs mer
17/11 23:00 P19 Grupp 2 Frejahallen Åsarp/Trädet FK Sävens BK/Hols IF 0 - 3 Läs mer
17/11 23:20 P19 Grupp 3 Odenhallen Röfors IF IFK Falköping röd 2 - 0 Läs mer
17/11 23:20 P19 Grupp 3 Frejahallen Valtorps IF IFK Mariestad 0 - 1 Läs mer
17/11 23:40 P19 Grupp 4 Odenhallen Möllt/Brev. AIF Falköpings FK II 1 - 0 Läs mer
17/11 23:40 P19 Grupp 4 Frejahallen Falköping FC Tidaholms GIF svart 0 - 1 Läs mer
18/11 00:00 F16 Grupp 2 Frejahallen Toarpsalliansen I IF Eker Örebro 0 - 3 Läs mer
18/11 00:00 F16 Grupp 3 Odenhallen IK Frisco QBIK blå 0 - 0 Läs mer
18/11 00:20 F16 Grupp 1 Frejahallen Lekstorps IF Kenty DFF 1 - 0 Läs mer
18/11 00:20 F16 Grupp 4 Odenhallen Toarpsalliansen II QBIK orange 0 - 0 Läs mer
18/11 00:40 P16 Grupp 1 Odenhallen Alingsås IF Vit IFK Falköping blå 2 - 1 Läs mer
18/11 00:40 P16 Grupp 1 Frejahallen Västerås BK30 IFK Hjo 2 - 0 Läs mer
18/11 01:00 P16 Grupp 2 Frejahallen Laxå IF Herrljunga SK 1 0 - 5 Läs mer
18/11 01:00 P16 Grupp 2 Odenhallen Tomtens IF IFK Skövde 2 - 2 Läs mer
18/11 01:20 P16 Grupp 3 Odenhallen AIF Spatziba IFK Falköping vit 1 - 2 Läs mer
18/11 01:20 P16 Grupp 3 Frejahallen Alingsås IF grön Skara FC 0 - 2 Läs mer
18/11 01:40 P16 Grupp 4 Frejahallen Tidaholms GIF Fristad/Sparsör 0 - 0 Läs mer
18/11 01:40 P16 Grupp 4 Odenhallen Herrljunga SK 2 Stenstorps IF 3 - 0 Läs mer
18/11 04:00 F19 Grupp 1 Odenhallen Toarpsalliansen IK Frisco 0 - 0 Läs mer
18/11 04:00 F19 Grupp 1 Frejahallen Walkover Fagers/Möllt-Brevik 0 - 3 Läs mer
18/11 04:20 F19 Grupp 1 Odenhallen IFK Hallsberg FK Falköpings KIK 0 - 1 Läs mer
18/11 04:20 F19 Grupp 1 Frejahallen IFK Skoghall Kenty DFF I 2 - 1 Läs mer
18/11 04:40 P19 Grupp 1 Frejahallen MIF Futsal U19 IK Sturehov 0 - 5 Läs mer
18/11 04:40 P19 Grupp 1 Odenhallen Mariestads BK IFK Falköping blå 0 - 3 Läs mer
18/11 05:00 P19 Grupp 2 Frejahallen Hjulsbro IK Bankeryds SK 0 - 0 Läs mer
18/11 05:00 P19 Grupp 2 Odenhallen Sävens BK/Hols IF Falköpings FK I 0 - 0 Läs mer
18/11 05:20 P19 Grupp 3 Frejahallen FC Päronbollen Röfors IF 1 - 1 Läs mer
18/11 05:20 P19 Grupp 3 Odenhallen IFK Mariestad IFK Falköping röd 2 - 0 Läs mer
18/11 05:40 P19 Grupp 4 Frejahallen Vårgårda IK Möllt/Brev. AIF 1 - 0 Läs mer
18/11 05:40 P19 Grupp 4 Odenhallen Tidaholms GIF svart Falköpings FK II 1 - 1 Läs mer
18/11 06:00 F16 Grupp 1 Odenhallen Kenty DFF Falköpings KIK F16 1 - 1 Läs mer
18/11 06:00 F16 Grupp 4 Frejahallen QBIK orange Skövde KIK 1 - 1 Läs mer
18/11 06:20 F16 Grupp 2 Frejahallen IF Eker Örebro Floby IF 0 - 0 Läs mer
18/11 06:20 F16 Grupp 3 Odenhallen QBIK blå Falköpings KIK F15 0 - 2 Läs mer
18/11 06:40 P16 Grupp 1 Frejahallen Västerås BK30 Alingsås IF Vit 0 - 1 Läs mer
18/11 06:40 P16 Grupp 1 Odenhallen IFK Falköping blå IFK Hjo 3 - 0 Läs mer
18/11 07:00 P16 Grupp 2 Odenhallen Tomtens IF Laxå IF 0 - 4 Läs mer
18/11 07:00 P16 Grupp 2 Frejahallen Herrljunga SK 1 IFK Skövde 4 - 0 Läs mer
18/11 07:20 P16 Grupp 3 Frejahallen Alingsås IF grön AIF Spatziba 4 - 0 Läs mer
18/11 07:20 P16 Grupp 3 Odenhallen IFK Falköping vit Skara FC 0 - 1 Läs mer
18/11 07:40 P16 Grupp 4 Odenhallen Herrljunga SK 2 Tidaholms GIF 0 - 4 Läs mer
18/11 07:40 P16 Grupp 4 Frejahallen Fristad/Sparsör Stenstorps IF 1 - 0 Läs mer
18/11 08:00 F19 Grupp 1 Frejahallen Toarpsalliansen Walkover 3 - 0 Läs mer
18/11 08:00 F19 Grupp 1 Odenhallen Vartofta SK Fagers/Möllt-Brevik 1 - 0 Läs mer
18/11 08:20 F19 Grupp 1 Odenhallen Falköpings KIK IK Frisco 1 - 0 Läs mer
18/11 08:20 F19 Grupp 1 Frejahallen IFK Hallsberg FK IFK Skoghall 0 - 1 Läs mer
18/11 08:40 P19 Grupp 1 Frejahallen MIF Futsal U19 Tidaholms GIF vit 0 - 1 Läs mer
18/11 08:40 P19 Grupp 1 Odenhallen IK Sturehov Mariestads BK 2 - 0 Läs mer
18/11 09:00 P19 Grupp 2 Odenhallen Hjulsbro IK Åsarp/Trädet FK 1 - 2 Läs mer
18/11 09:00 P19 Grupp 2 Frejahallen Bankeryds SK Sävens BK/Hols IF 3 - 0 Läs mer
18/11 09:20 P19 Grupp 3 Odenhallen FC Päronbollen Valtorps IF 0 - 0 Läs mer
18/11 09:20 P19 Grupp 3 Frejahallen Röfors IF IFK Mariestad 0 - 0 Läs mer
18/11 09:40 P19 Grupp 4 Odenhallen Vårgårda IK Falköping FC 2 - 0 Läs mer
18/11 09:40 P19 Grupp 4 Frejahallen Möllt/Brev. AIF Tidaholms GIF svart 2 - 0 Läs mer
18/11 10:00 F19 Grupp 1 Odenhallen IFK Skoghall Vartofta SK 1 - 0 Läs mer
18/11 10:00 F19 Grupp 1 Frejahallen Kenty DFF I IFK Hallsberg FK 1 - 1 Läs mer
18/11 10:20 F19 Grupp 1 Frejahallen IK Frisco Walkover 3 - 0 Läs mer
18/11 10:20 F19 Grupp 1 Odenhallen Falköpings KIK Toarpsalliansen 2 - 0 Läs mer
18/11 10:40 P19 Grupp 1 Frejahallen Tidaholms GIF vit IK Sturehov 2 - 2 Läs mer
18/11 10:40 P19 Grupp 4 Odenhallen Falköping FC Möllt/Brev. AIF 0 - 1 Läs mer
18/11 11:00 P19 Grupp 2 Frejahallen Åsarp/Trädet FK Bankeryds SK 0 - 3 Läs mer
18/11 11:00 P19 Grupp 4 Odenhallen Falköpings FK II Vårgårda IK 2 - 4 Läs mer
18/11 11:20 P19 Grupp 1 Odenhallen IFK Falköping blå MIF Futsal U19 4 - 1 Läs mer
18/11 11:20 P19 Grupp 3 Frejahallen Valtorps IF Röfors IF 0 - 0 Läs mer
18/11 11:40 P19 Grupp 2 Frejahallen Falköpings FK I Hjulsbro IK 3 - 2 Läs mer
18/11 11:40 P19 Grupp 3 Odenhallen IFK Falköping röd FC Päronbollen 0 - 4 Läs mer
18/11 12:00 F19 Grupp 1 Odenhallen Kenty DFF I Walkover 3 - 0 Läs mer
18/11 12:20 F16 A Grupp 1 Odenhallen Lekstorps IF Falköpings KIK F15 1 - 1 Läs mer
18/11 12:20 F16 A Grupp 1 Frejahallen Toarpsalliansen I QBIK orange 0 - 1 Läs mer
18/11 12:40 F16 A Grupp 2 Odenhallen IF Eker Örebro IK Frisco 1 - 0 Läs mer
18/11 12:40 F16 B Grupp 1 Frejahallen QBIK blå Toarpsalliansen II 0 - 0 Läs mer
18/11 13:00 F16 A Grupp 2 Odenhallen Falköpings KIK F16 Skövde KIK 2 - 0 Läs mer
18/11 13:00 F16 B Grupp 1 Frejahallen Kenty DFF Floby IF 2 - 1 Läs mer
18/11 13:20 P16 B Grupp 1 Frejahallen IFK Skövde Västerås BK30 2 - 1 Läs mer
18/11 13:20 P16 A Grupp 1 Odenhallen Herrljunga SK 1 Alingsås IF Vit 4 - 1 Läs mer
18/11 13:40 P16 B Grupp 1 Frejahallen Stenstorps IF AIF Spatziba 1 - 2 Läs mer
18/11 13:40 P16 A Grupp 1 Odenhallen Fristad/Sparsör IFK Falköping vit 2 - 3 Läs mer
18/11 14:00 P16 A Grupp 2 Odenhallen Tidaholms GIF Skara FC 0 - 0 Läs mer
18/11 14:00 P16 B Grupp 2 Frejahallen Herrljunga SK 2 Alingsås IF grön 0 - 1 Läs mer
18/11 14:20 P16 A Grupp 2 Odenhallen Laxå IF IFK Falköping blå 1 - 2 Läs mer
18/11 14:20 P16 B Grupp 2 Frejahallen Tomtens IF IFK Hjo 1 - 0 Läs mer
18/11 14:40 F19 Grupp 1 Odenhallen IFK Skoghall Falköpings KIK 1 - 1 Läs mer
18/11 14:40 F19 Grupp 1 Frejahallen Fagers/Möllt-Brevik Toarpsalliansen 0 - 0 Läs mer
18/11 15:00 F19 Grupp 1 Frejahallen Kenty DFF I Vartofta SK 2 - 0 Läs mer
18/11 15:00 F19 Grupp 1 Odenhallen IK Frisco IFK Hallsberg FK 0 - 1 Läs mer
18/11 15:20 P19 A Grupp 1 Odenhallen IFK Falköping blå Falköpings FK I 0 - 2 Läs mer
18/11 15:20 P19 B Grupp 1 Frejahallen Valtorps IF Falköping FC 1 - 1 Läs mer
18/11 15:40 P19 A Grupp 2 Odenhallen IK Sturehov Sävens BK/Hols IF 1 - 0 Läs mer
18/11 15:40 P19 B Grupp 1 Frejahallen MIF Futsal U19 Hjulsbro IK 2 - 1 Läs mer
18/11 16:00 P19 A Grupp 3 Odenhallen Tidaholms GIF vit FC Päronbollen 1 - 1 Läs mer
18/11 16:00 P19 B Grupp 2 Frejahallen IFK Falköping röd Falköpings FK II 1 - 0 Läs mer
18/11 16:20 P19 A Grupp 4 Odenhallen Bankeryds SK IFK Mariestad 1 - 1 Läs mer
18/11 16:20 P19 B Grupp 2 Frejahallen Mariestads BK Åsarp/Trädet FK 0 - 2 Läs mer
18/11 16:40 F16 A Grupp 1 Odenhallen Falköpings KIK F15 Toarpsalliansen I 1 - 0 Läs mer
18/11 16:40 F16 A Grupp 2 Frejahallen IK Frisco Falköpings KIK F16 0 - 2 Läs mer
18/11 17:00 F16 A Grupp 1 Odenhallen QBIK orange Lekstorps IF 1 - 2 Läs mer
18/11 17:00 F16 B Grupp 1 Frejahallen Toarpsalliansen II Kenty DFF 0 - 1 Läs mer
18/11 17:20 F16 A Grupp 2 Odenhallen Skövde KIK IF Eker Örebro 4 - 0 Läs mer
18/11 17:20 F16 B Grupp 1 Frejahallen Floby IF QBIK blå 3 - 0 Läs mer
18/11 17:40 P16 A Grupp 1 Odenhallen IFK Falköping vit Herrljunga SK 1 2 - 2 Läs mer
18/11 17:40 P16 B Grupp 1 Frejahallen Västerås BK30 Stenstorps IF 9 - 0 Läs mer
18/11 18:00 P16 B Grupp 1 Frejahallen AIF Spatziba IFK Skövde 1 - 5 Läs mer
18/11 18:00 P16 A Grupp 1 Odenhallen Alingsås IF Vit Fristad/Sparsör 1 - 2 Läs mer
18/11 18:20 P16 A Grupp 2 Odenhallen IFK Falköping blå Tidaholms GIF 1 - 0 Läs mer
18/11 18:20 P16 B Grupp 2 Frejahallen IFK Hjo Herrljunga SK 2 2 - 0 Läs mer
18/11 18:40 P16 A Grupp 2 Odenhallen Skara FC Laxå IF 0 - 1 Läs mer
18/11 18:40 P16 B Grupp 2 Frejahallen Alingsås IF grön Tomtens IF 3 - 0 Läs mer
18/11 19:00 F19 Grupp 1 Odenhallen Fagers/Möllt-Brevik Falköpings KIK 0 - 4 Läs mer
18/11 19:00 F19 Grupp 1 Frejahallen Toarpsalliansen Kenty DFF I 1 - 1 Läs mer
18/11 19:20 F19 Grupp 1 Odenhallen Vartofta SK IK Frisco 1 - 1 Läs mer
18/11 19:20 F19 Grupp 1 Frejahallen Walkover IFK Skoghall 0 - 3 Läs mer
18/11 19:40 P19 A Grupp 1 Odenhallen Falköpings FK I Röfors IF 0 - 0 Läs mer
18/11 19:40 P19 B Grupp 1 Frejahallen Hjulsbro IK Valtorps IF 1 - 0 Läs mer
18/11 20:00 P19 A Grupp 2 Odenhallen Sävens BK/Hols IF Vårgårda IK 1 - 1 Läs mer
18/11 20:00 P19 B Grupp 1 Frejahallen Falköping FC MIF Futsal U19 0 - 0 Läs mer
18/11 20:20 P19 A Grupp 3 Odenhallen FC Päronbollen Möllt/Brev. AIF 0 - 1 Läs mer
18/11 20:20 P19 B Grupp 2 Frejahallen Åsarp/Trädet FK IFK Falköping röd 1 - 0 Läs mer
18/11 20:40 P19 A Grupp 4 Odenhallen IFK Mariestad Tidaholms GIF svart 2 - 0 Läs mer
18/11 20:40 P19 B Grupp 2 Frejahallen Falköpings FK II Mariestads BK 1 - 2 Läs mer
18/11 21:00 F16 A Grupp 1 Odenhallen Lekstorps IF Toarpsalliansen I 1 - 1 Läs mer
18/11 21:00 F16 A Grupp 2 Frejahallen Skövde KIK IK Frisco 2 - 0 Läs mer
18/11 21:20 F16 A Grupp 1 Odenhallen Falköpings KIK F15 QBIK orange 1 - 0 Läs mer
18/11 21:20 F16 B Grupp 1 Frejahallen Kenty DFF QBIK blå 2 - 1 Läs mer
18/11 21:40 F16 A Grupp 2 Odenhallen Falköpings KIK F16 IF Eker Örebro 0 - 0 Läs mer
18/11 21:40 F16 B Grupp 1 Frejahallen Floby IF Toarpsalliansen II 0 - 0 Läs mer
18/11 22:00 P16 A Grupp 1 Odenhallen IFK Falköping vit Alingsås IF Vit 3 - 1 Läs mer
18/11 22:00 P16 B Grupp 1 Frejahallen Stenstorps IF IFK Skövde 0 - 1 Läs mer
18/11 22:20 P16 A Grupp 1 Odenhallen Fristad/Sparsör Herrljunga SK 1 1 - 1 Läs mer
18/11 22:20 P16 B Grupp 1 Frejahallen AIF Spatziba Västerås BK30 0 - 5 Läs mer
18/11 22:40 P16 A Grupp 2 Odenhallen IFK Falköping blå Skara FC 0 - 1 Läs mer
18/11 22:40 P16 B Grupp 2 Frejahallen IFK Hjo Alingsås IF grön 0 - 0 Läs mer
18/11 23:00 P16 A Grupp 2 Odenhallen Laxå IF Tidaholms GIF 0 - 2 Läs mer
18/11 23:00 P16 B Grupp 2 Frejahallen Tomtens IF Herrljunga SK 2 2 - 1 Läs mer
18/11 23:20 F19 Grupp 1 Odenhallen Falköpings KIK Kenty DFF I 1 - 0 Läs mer
18/11 23:20 F19 Grupp 1 Frejahallen Fagers/Möllt-Brevik IK Frisco 2 - 0 Läs mer
18/11 23:40 F19 Grupp 1 Odenhallen Walkover Vartofta SK 0 - 3 Läs mer
18/11 23:40 F19 Grupp 1 Frejahallen Toarpsalliansen IFK Hallsberg FK 0 - 2 Läs mer
19/11 00:00 P19 A Grupp 1 Odenhallen Röfors IF IFK Falköping blå 1 - 1 Läs mer
19/11 00:00 P19 B Grupp 1 Frejahallen Hjulsbro IK Falköping FC 3 - 1 Läs mer
19/11 00:20 P19 A Grupp 2 Odenhallen Vårgårda IK IK Sturehov 0 - 0 Läs mer
19/11 00:20 P19 B Grupp 1 Frejahallen MIF Futsal U19 Valtorps IF 0 - 1 Läs mer
19/11 00:40 P19 A Grupp 3 Odenhallen Möllt/Brev. AIF Tidaholms GIF vit 0 - 0 Läs mer
19/11 00:40 P19 B Grupp 2 Frejahallen Mariestads BK IFK Falköping röd 2 - 1 Läs mer
19/11 01:00 P19 A Grupp 4 Odenhallen Tidaholms GIF svart Bankeryds SK 0 - 0 Läs mer
19/11 01:00 P19 B Grupp 2 Frejahallen Åsarp/Trädet FK Falköpings FK II 0 - 1 Läs mer
19/11 01:20 F19 Grupp 1 Frejahallen IFK Skoghall Toarpsalliansen 2 - 0 Läs mer
19/11 01:20 F19 Grupp 1 Odenhallen Falköpings KIK Walkover 3 - 0 Läs mer
19/11 01:40 F19 Grupp 1 Frejahallen IFK Hallsberg FK Vartofta SK 1 - 1 Läs mer
19/11 01:40 F19 Grupp 1 Odenhallen Kenty DFF I Fagers/Möllt-Brevik 0 - 1 Läs mer
19/11 04:00 P19 A Slutspel 1/8 2 Frejahallen Tidaholms GIF vit Valtorps IF 2 - 1 Läs mer
19/11 04:00 P19 A Slutspel 1/8 1 Odenhallen Bankeryds SK Hjulsbro IK 3 - 0 Läs mer
19/11 04:20 P19 A Slutspel 1/8 4 Frejahallen Röfors IF Mariestads BK 2 - 1 Läs mer
19/11 04:20 P19 A Slutspel 1/8 3 Odenhallen Vårgårda IK Åsarp/Trädet FK 3 - 4 Läs mer
19/11 04:40 F16 A Slutspel 1/4 1 Odenhallen Falköpings KIK F15 Kenty DFF 0 - 1 Läs mer
19/11 04:40 F16 B Slutspel 1/2 1 Frejahallen Toarpsalliansen I Toarpsalliansen II 2 - 3 Läs mer
19/11 05:00 F16 A Slutspel 1/4 2 Odenhallen Skövde KIK QBIK orange 3 - 2 Läs mer
19/11 05:00 F16 B Slutspel 1/2 2 Frejahallen IK Frisco QBIK blå 2 - 0 Läs mer
19/11 05:20 P16 B-slutspel 1/4 1 Frejahallen Alingsås IF Vit Herrljunga SK 2 3 - 2 Läs mer
19/11 05:20 F16 A Slutspel 1/4 3 Odenhallen Lekstorps IF IF Eker Örebro 1 - 0 Läs mer
19/11 05:40 P16 B-slutspel 1/4 2 Frejahallen Tomtens IF AIF Spatziba 1 - 3 Läs mer
19/11 05:40 F16 A Slutspel 1/4 4 Odenhallen Falköpings KIK F16 Floby IF 2 - 0 Läs mer
19/11 06:00 P16 B-slutspel 1/4 3 Frejahallen Laxå IF Stenstorps IF 2 - 0 Läs mer
19/11 06:00 P16 A-slutspel 1/4 1 Odenhallen IFK Falköping vit IFK Skövde 2 - 0 Läs mer
19/11 06:20 P16 A-slutspel 1/4 2 Odenhallen Tidaholms GIF Fristad/Sparsör 0 - 1 Läs mer
19/11 06:20 P16 B-slutspel 1/4 4 Frejahallen Västerås BK30 IFK Hjo 5 - 0 Läs mer
19/11 06:40 P16 A-slutspel 1/4 3 Odenhallen IFK Falköping blå Alingsås IF grön 2 - 0 Läs mer
19/11 06:40 P19 B Slutspel 1/4 1 Frejahallen IFK Falköping blå MIF Futsal U19 3 - 0 Läs mer
19/11 07:00 P16 A-slutspel 1/4 4 Odenhallen Herrljunga SK 1 Skara FC 0 - 2 Läs mer
19/11 07:00 P19 B Slutspel 1/4 2 Frejahallen Sävens BK/Hols IF Falköping FC 2 - 0 Läs mer
19/11 07:20 P19 B Slutspel 1/4 3 Frejahallen FC Päronbollen IFK Falköping röd 3 - 2 Läs mer
19/11 07:40 P19 B Slutspel 1/4 4 Frejahallen Tidaholms GIF svart Falköpings FK II 1 - 2 Läs mer
19/11 07:40 F19 A-slutspel 1/4 1 Odenhallen IFK Skoghall Vartofta SK 1 - 0 Läs mer
19/11 08:00 F19 A-slutspel 1/4 3 Odenhallen Falköpings KIK IK Frisco 3 - 0 Läs mer
19/11 08:00 F19 A-slutspel 1/4 2 Frejahallen IFK Hallsberg FK Toarpsalliansen 1 - 3 Läs mer
19/11 08:20 P19 A Slutspel 1/4 1 Odenhallen Falköpings FK I Bankeryds SK 2 - 1 Läs mer
19/11 08:20 F19 A-slutspel 1/4 4 Frejahallen Fagers/Möllt-Brevik Kenty DFF I 0 - 3 Läs mer
19/11 08:40 P19 A Slutspel 1/4 2 Odenhallen IK Sturehov Tidaholms GIF vit 2 - 4 Läs mer
19/11 09:00 P19 A Slutspel 1/4 3 Odenhallen Möllt/Brev. AIF Åsarp/Trädet FK 3 - 2 Läs mer
19/11 09:00 P16 B-slutspel 1/2 1 Frejahallen Alingsås IF Vit AIF Spatziba 0 - 2 Läs mer
19/11 09:20 P19 A Slutspel 1/4 4 Odenhallen IFK Mariestad Röfors IF 7 - 8 Läs mer
19/11 09:20 P16 B-slutspel 1/2 2 Frejahallen Laxå IF Västerås BK30 9 - 8 Läs mer
19/11 09:40 P19 B Slutspel 1/2 1 Frejahallen IFK Falköping blå Sävens BK/Hols IF 1 - 2 Läs mer
19/11 09:40 F16 B Slutspel 1/1 1 Odenhallen Toarpsalliansen II IK Frisco 2 - 0 Läs mer
19/11 10:00 P19 B Slutspel 1/2 2 Frejahallen FC Päronbollen Falköpings FK II 3 - 1 Läs mer
19/11 10:20 F16 A Slutspel 1/2 1 Odenhallen Kenty DFF Skövde KIK 1 - 2 Läs mer
19/11 10:40 F16 A Slutspel 1/2 2 Odenhallen Lekstorps IF Falköpings KIK F16 0 - 1 Läs mer
19/11 11:00 P16 A-slutspel 1/2 1 Odenhallen IFK Falköping vit Fristad/Sparsör 4 - 5 Läs mer
19/11 11:20 P16 A-slutspel 1/2 2 Odenhallen IFK Falköping blå Skara FC 2 - 0 Läs mer
19/11 11:40 P16 B-slutspel 1/1 1 Odenhallen AIF Spatziba Laxå IF 0 - 5 Läs mer
19/11 12:20 F19 A-slutspel 1/2 1 Odenhallen IFK Skoghall Toarpsalliansen 2 - 0 Läs mer
19/11 12:40 F19 A-slutspel 1/2 2 Odenhallen Falköpings KIK Kenty DFF I 6 - 0 Läs mer
19/11 13:00 P19 B Slutspel 1/1 1 Odenhallen Sävens BK/Hols IF FC Päronbollen 1 - 2 Läs mer
19/11 13:20 P19 A Slutspel 1/2 1 Odenhallen Falköpings FK I Tidaholms GIF vit 3 - 1 Läs mer
19/11 13:40 P19 A Slutspel 1/2 2 Odenhallen Möllt/Brev. AIF Röfors IF 0 - 1 Läs mer
19/11 14:20 F16 A Slutspel 1/1 1 Odenhallen Skövde KIK Falköpings KIK F16 2 - 1 Läs mer
19/11 14:40 P16 A-slutspel 1/1 1 Odenhallen Fristad/Sparsör IFK Falköping blå 2 - 1 Läs mer
19/11 15:00 F19 A-slutspel 1/1 1 Odenhallen IFK Skoghall Falköpings KIK 4 - 0 Läs mer
19/11 15:20 P19 A Slutspel 1/1 1 Odenhallen Falköpings FK I Röfors IF 0 - 2 Läs mer

Tack till våra sponsorer

Besök gärna GIFFcupenFalköpings TidningGelangIntersportLibergsmåleriLindströmsOlearysCOOPMejeriMekaToveksBosse_dackSwedbank
Välkommen till Oden Cup
Oden Cup är inomhusturnering i Futsal som avgörs i mitten av november varje år.
Falköpings KIK och IFK Falköping FF arrangerar cupen tillsammans.
Falköpings KIK IFK Falköping FF
Falköpings KIK IFK Falköping FF
Powered by
JO Admin - Cupsystem